Poštovní schránky

  • Úvod
  • Poštovní schránky

Poštovní
schránky

Zakázková výroba listovních schránek, sestav listovních schránek a jejich doplňků (jako jsou například zvonková tabla, domovní čísla…)

Vyrábíme schránky různých rozměrů a velikostí, z kterých můžete libovolně vytvářet sestavy o větším počtu kusů. Tyto sestavy je možné umístit na stěnu, do vyzdívky, sloupků, do dveřních panelů nebo volně stojící, kotvené pomocí stojin do podlahy nebo betonu.

KATALOG POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK

Přední český dodavatel poštovních schránek

Jsme česká firma vyrábějící kvalitní poštovní schránky, ze kterých je možné tvořit sestavy poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Dále také poštovní schránky pro rodinné domy, jako je nerez poštovní schránka do sloupku např. se zvonkem, mluvítkem, telefonem. Sestavy poštovních schránek dodáváme také včetně montáže. Exteriérové typy poštovních schránek jsou vyráběny z pozinkovaného plechu s vysokou odolností proti korozi. Interiérové typy poštovních schránek jsou vyráběny z černého plechu. Některé typy poštovních schránek vyrábíme v kombinaci s nerez plechem. Poštovní schránky lakujeme práškovou vypalovací barvou. Barevné provedení si můžete vybrat ze vzorníku RAL a jednotlivé části produktu libovolně kombinovat.

Produkty

Velký výběr poštovních schránek a příslušenství

Vyrábíme mnoho modelů poštovních schránek a jejich sestav, zvonkových tabel, parcel boxů (pro příjem balíků), vitrín a dalších produktů kovovýroby. 

1
Modelů parcel boxů
1 +
Příslušenství ke schránkám
1 +
Modelů poštovních schránek
1 +
Let zkušeností

LETÁKY POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK