Plastové dveře a okna

  • Úvod
  • Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Vyrábíme a montujeme kvalitní moderní plastová a plastohliníková okna a dveře z profilových systémů od firmy VEKA, předního světového výrobce plastových profilových systémů. Konzultace a nezávazná cenová nabídka v sekci PLASTOVÁ VÝROBA ZDE

Moderní plastové dveře a okna z profilového systému SOFTLINE splňují nejnáročnější požadavky. Díky inovativnímu vícekomorovému provedení využívají vysoce efektivní systém těsnění optimalizují energetickou bilanci každé budovy a garantují příjemné vnitřní klima za každého počasí. 

Okna z PVC mají řadu kvalitativních výhod vyplývající z povahy použitého materiálu a jeho kvalitního zpracování. Plastová okna mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, proto nevyžadují obnovu nátěru, ale pouze pravidelné omývání mýdlovým roztokem, ošetření těsnění a promazání kování.

NOVINKA! VYRÁBÍME PLASTOVÁ OKNA S HLINÍKOVÝM PLÁŠTĚM A PROVÁDÍME RENOVACE PLASTOVÝCH OKEN BEZ NUTNOSTI BOURÁNÍ. Více informací získejte od našich prodejců ZDE

Skladem okna okamžitě k odběru ZDE

REKLAMACE, NÁVODY A REFERENCE
ZBOŽÍ IHNED K ODBĚRU

Výrobce dveří a oken Šumperk

Rodina systému SOFTLINE se zakládá na velmi dobře izolovaném vícekomorovém systému. Profily jsou tvarově stálé a nabízejí optimální stabilitu díky speciálnímu, velkoryse konstruovanému kovovému vyztužení. Jako u všech systémů VEKA je materiál odolný proti povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí, se svým hladkým povrchem je velmi hygienický a snadno udržovatelný a nemusí se natírat.

Již v základním vybavení nabízí systém VEKA SOFTLINE velkou bezpečnost, u zvláštních bezpečnostních požadavků může být vybaven vhodným kováním, skly a uzamykatelnými kličkami. Systém oken SOFTLINE je k dispozici s dorazovým těsněním (AD) a středovým těsněním (MD).

SOFTLINE 70/82

Klasický systém VEKA nové generace. Oblíbený elegantní tvar s lehce zaoblenými hranami umožňuje obzvlášť malé pohledové šířky a díky neutrální optice se přizpůsobí každé situaci – jak pro novou výstavbu, tak i pro rekonstrukci Osvědčený systém nabízí více stability a lepší izolační vlastnosti. 

SYSTÉM DVEŘÍ A OKEN

Inovativní vícekomorový systém s konstrukční hloubkou 70 mm/82 mm
Izolační hodnoty až Uw = 0,83 W (m²K)/Uw = 0,77 W (m²K) při použití vysoce izolačního trojskla s Ug = 0,5 W (m²K)
Výška zasklívací drážky 21 mm/25 mm redukuje tepelné mosty
Klasické tvary s mírně zaoblenými hranami, obzvláště nízkou pohledovou šířkou a šedým těsněním
Obzvláště nenáročný na údržbu díky naprosto hladkému povrchu a plošně lícující zasklívací liště
Optimální statika zaručuje trvalou funkčnost a těsnost okna
Plná kompatibilita s ostatními systémy VEKA, SWINGLINE a TOPLINE
Nejvyšší kvalita VEKA třídy A s tloušťkou stěn dle DIN EN 12608
K dostání i v provedení s částečně odsazeným křídlem
Vhodný i pro výrobu paralelně posuvně výklopných dveří
Možnost povrchové úpravy fóliemi a předsádkami

VEKAMOTION 82

VEKAMOTION nabízí až o 20 procent štíhlejší profily, což znamená větší plochu skel. S pomocí tohoto produktu je možné realizovat moderní velkoformátové návrhy a docílit dokonale prosvětlených interiérů. Navíc je bezbariérový a spolňuje nároky na bezpěčnost či ochranu před vodou.

HS PORTÁLY A ZDVIŽNĚ POSUVNÉ DVEŘE

Izolační hodnota VEKAMOTION 82: Uf = 1,4 W/(m²K).
Izolační hodnota VEKAMOTION 82 MAX: Uf = 1,3 W/(m²K).
Vzhledem k tloušťkám zasklení až 54 mm lze použít vysoce tepelně izolující funkční skla a docílit tak hodnot Ud celého prvku až 0,78 W/(m²K).
Velké prosklené plochy s úzkými viditelnými rámy.
Nový práh z PVC pro jednoduchou realizaci bezbariérových průchodů a optimální energetickou účinnost.
Designová varianta VEKAMOTION 82 MAX s maximálním podílem skla: viditelná šířka vnitřního profilu pouze 28 mm, o 7 cm větší šířka a o 13 cm větší výška viditelné prosklené plochy.
Skoro celou konstrukci rámu lze u varianty VEKAMOTION 82 MAX překrýt omítkou, čímž lze dosáhnout téměř bezrámového vzhledu.
Síla stěny odpovídá nejvyššímu kvalitativnímu standardu (dle normy DIN EN 12608, třída A).
Cela řada různých možností provedení s dekorativními fóliemi, hliníkovými venkovními panely a také exkluzivní povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL.

Výplně dveřních křídel

Plastové příčkované dveře mají vynikající termoizolační účinky. Také bezpečnost je díky kvalitním plastovým dveřím zajištěna. Z důvodu extrémně vysoké odolnosti vůči účinkům povětrnosti a maximální nenáročnosti na ošetřování se tyto dveře dají uchovat dokonale funkční po mnoho let.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ

Barevné provedení dveří a oken

V rozhodování při výběru oken hraje roli výběr správné barvy. Plastová okna nemusí být pouze bílé, ale je možné si vybrat z široké palety dekorů dřeva a barevných odstínů. Dekory dřev a barvy jsou stálobarevné folie, které jsou nalaminovány na PVC profily, odolávají vlivům prostředí a stárnutí. Plastová okna mohou být barevná jednostranně nebo oboustranně a dekory dřeva jsou na pohled těžko rozeznatelná od oken dřevěných. Nová folie v nabídce je stříbrná folie imitující hliníkový povrch.

Barvy renolitových fólií oken najdete zde.

Zobrazení barev je orientační, liší se podle natavení barev na vašem monitoru. Přesnou barvu vám ukáže obchodník na vzorku folie.

Příslušenství