Ostatní kovovýroba

  • Úvod
  • Ostatní kovovýroba

Ostatní zakázková
kovovýroba

Zakázková kovovýroba zahrnuje významný podíl výroby dílů obchodních regálů, regálů pro prezentaci výrobků v obchodech, prosklených vitrín, zakázková výroba ocelových prvků pro stavebnictví, rozvaděčů, skříněk hasících přístrojů, uzamykatelných skříněk na nářadí, výroba dílů na děrovacím strojilaserovém centru a další zakázkové výrobky. 

 

Výroba kovových dílů na zakázku

Kovovýroba má k dispozici především zařízení na zpracování plechů o síle 0,5 – 4 mm jako jsou tabulové nůžky, ohraňovací lisy od společnosti Safan až do šíře 3000 mm, výstředníkové lisy, bodové svářečky. Umíme svařovat i laserem, samozřejmostí je svařování MIG/MAG/TIG. Svařujeme nerez i hliník.

Našim zákazníkům nabízíme: Odjehlení nerezových výpalků po pálení laserem, odjehlení nerezových dílců  po vysekávacím lisu, odjehlení nerezových obrobků po vodním paprsku. Na stroji RWT steelline.

Zpracování plechů nabízíme na dvou strojích Trumf Trumatic 5000R 1250*2500 mm do síly 3,0 mm a novém laseru od společnosti Eagle pro plechy až 1500*3000 mm max. síly 16 mm.

K dispozici je i ohraňovací centrum Salvagnini PX 2.

Novinkou od června 2023 je možnost laserového  čištění kovů, které využívá soustředěné laserové záření k odpaření nečistot z vrstvy. Na nečistoty působí ultra-krátké laserové pulsy (μs-ms), které generují teplo a tlak vyvolaný teplem – vysoká teplota uvnitř materiálu vytváří vysoký tlak, který způsobuje jeho odpaření.

Pro povrchovou úpravu slouží lakovací linka na lakování práškem s max. velikostí lakovaného dílce 2000 x 2000 x 800 mm nebo pro hliníkové profily 3000 x 2000 x 300 mm.

Více informací o výrobním zařízení naleznete ZDE.

 

LETÁKY ZAKÁZKOVÉ KOVOVÝROBY