Ostatní kovovýroba

  • Úvod
  • Ostatní kovovýroba

Ostatní zakázková
kovovýroba

Zakázková kovovýroba zahrnuje významný podíl výroby dílů obchodních regálů, regálů pro prezentaci výrobků v obchodech, prosklených vitrín, zakázková výroba ocelových prvků pro stavebnictví, rozvaděčů, skříněk hasících přístrojů, uzamykatelných skříněk na nářadí, výroba dílů na děrovacím strojilaserovém centru a další zakázkové výrobky. 

 

Výroba kovových dílů na zakázku

Kovovýroba má k dispozici především zařízení na zpracování plechů o síle 0,5 – 4 mm jako jsou tabulové nůžky, ohraňovací lisy, výstředníkové lisy, bodové svářečky. Pro zpracování ocelových profilů se využívá tryskací zařízení, jedno u dvou kotoučové pily, zařízení pro sváření v ochranné atmosféře, vrtačky, frézky a další doplňující stroje a zařízení. Naše výroba je vybavena i zařízením pro sváření TIGem, programově CNC řízeným děrovacím strojem EUROMAC, TRUMATIC 5000R a laserovým centremPrima Platino 1530.

Pro povrchovou úpravu slouží lakovací linka na lakování práškem s max. velikostí lakovaného dílce 2000 x 2000 x 800 nebo pro hliníkové profily 3000 x 2000 x 300.

LETÁKY ZAKÁZKOVÉ KOVOVÝROBY