Hliníkové dveře a okna

  • Úvod
  • Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Vyrábíme a montujeme kvalitní a moderní hliníková okna a dveře z profilů Masterline 8,  CS 77HI a CS 59Pa renomované belgické firmy Reynaers. Tyto profily mají výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti a jsou odolné proti profukování a zatékání. Konzultace a cenová nabídka zdarma u prodejců v sekci Hliníková výroba ZDE

Společnost DOLS a.s. v Šumperku je předním českým výrobcem oken, dveří, fasádních systémů, posuvných systémů a zimních zahrad. Výrobky montujeme nejen v okresech Šumperk, Jeseník a Olomouc, ale v celé ČR.

Vysoce kvalitní systém Reynaers splňuje nejpřísnější požadavky co do pohodlí, energie, bezpečnosti, architektonického designu a energetické účinnosti.

REKLAMACE, NÁVODY A REFERENCE
ZBOŽÍ IHNED K ODBĚRU

Výrobce hliníkových dveří a oken Šumperk

Nabízíme velkou škálu kvalitních dveřních a okenních hliníkových profilů Masterline 8, CS 77HI a CS 59Pa, které disponují moderním vzhledem a vynikajícími izolačními vlastnostmi, díky čemuž je dosaženo dokonalé harmonie mezi kvalitními materiály, čistým designem a rozmanitými architektonickými řešeními.

Díky jednoduchému a modernímu stylu profilů lze rozšířit prosklený prostor pro optimalizaci jejich průhledové plochy. Masivní závěsné nebo otočné dveře jsou dodávány s nejlepším těsněním proti povětrnostním vlivům a skvělými tepelnými vlastnostmi a jsou k dispozici v celé řadě bezpečnostních řešení.

Posuvné systémy

MASTERPATIO je vysoce izolační a vysoce výkonný zdvižně posuvný systém s minimalistickým vzhledem, čistým designem a propracovanými detaily. Systém kombinuje špičkový tepelný výkon se štíhlými profily. Systém je vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy, ale i pro výškové budovy díky vynikající vzduchotěsnosti a vodotěsnosti.

PROSPEKT

Fasádní stěny

Pro hliníkové fasádní stěny používáme systém CW50. Systém CW50 je fasádní a střešní systém, který nabízí neomezenou tvůrčí svobodu a maximální průnik světla do budovy. Systém nabízí 11 různých designových stylů s odlišným venkovním vzhledem. Do všech kombinací svislých a šikmých ploch lze začlenit různé typy otvírek.

PROSPEKT

Zimní zahrady

Pro hliníkové zimní zahrady používáme systém CR120. CR 120 je tepelně izolovaný střešní systém pro zimní zahrady, tvořený komorovými profily, které mají funkci nosníků pro skleněné, polykarbonátové nebo jiné panely. Tento systém je kompatibilní se všemi posuvnými systémy Reynaers, okenními a dveřními systémy.

PROSPEKT

Barevné provedení dveří a oken

Reynaers nabízí provedení vnitřní a vnější strany profilů v téměř jakékoliv barvě. K dispozici je více než 450 různých odstínů a povrchů – matné, saténové, s vysokým leskem, metalické či eloxované povrchy, nebo speciální strukturovaná povrchová úprava Coatex, která je odolná proti poškrábání a nenáročná na údržbu. Dále je možná povrchová úprava v imitaci dřeva s realistickou dřevěnou strukturou. Firma Reynaers klade důraz na kvalitu a udržitelnost svých produktů a veškeré povrchové úpravy nabízí v souladu s evropskými standardy Qualicoat a Qualanod a americkou normou AAMA.

 

 

Příslušenství