DOLS - dveře, okna, poštovní schránky 

PLASTOVÁ VÝROBA 

...detaily vašeho domova 

Plastová výroba

Pro výrobu oken a dveří se používají různé materiály - dřevo, ocel, hliník, plast a nebo kombinace těchto materiálů. Každý z těchto materiálů má své uplatnění v určité oblasti architektonického řešení staveb. Na konci minulého století v České republice a okolních státech se stal plast dominantním materiálem pro výrobu oken. Vývojem materiálu PVC pro výrobu oken bylo dosaženo mnoha vynikajících vlastností, které přesvědčily zákazníky o vhodnosti tohoto materiálu pro výrobu oken. Zákazníci oceňují zejména odolnost vůči klimatickým podmínkám bez nutnosti pravidelně natírat okna, jednoduchou údržbu (nejsou bezúdržbová), barevnou stálost, možnost různých tvarů oken a také příznivou cenu. Proto si plastová okna získala oblibu u rekonstrukcí panelových a bytových domů, výměn oken u rodinných domů, ale i v novostavbách podíl plastových oken převažuje.

Tento dotační program nabízí možnost získat peněžní prostředky vynaložené na úsporu energií.

Více informací

Firma DOLS pro výrobu plastových oken a dveří používá profilové systémy od firmy VEKA, předního světového výrobce plastových profilových systémů. K výrobě plastových oken a dveří používáme pouze profily třídy A dle ČSN 12608,    u kterých je garantována tloušťka vnější stěny 3mm. Další důležitou součástí okna je kvalitní kování oken a dveří. Dlouhodobě v oblasti okenního a dveřního kování spolupracujeme s firmou Winkhaus dodávající špičkové kování. Pro zasklení kvalitních plastových výrobků využíváme skel z produktové nabídky společnosti AGC Flat Glass.

Výrobky dodávané z PVC profilů

  • Okna
  • Balkonové dveře
  • Posuvné balkonové dveře
  • Vchodové dveře
  • Výkladce

Příslušenství

Na základě požadavku zákazníků dodáváme k našim výrobkům požadované příslušenství, jako jsou vnitřní a venkovní parapety, horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a rolety.

Alphaline 90 nízkoenergetický standard

ALPHALINE 90
Systém ALPHALINE 90 MD špičkový 6-ti komorový profilový systém se stavební hloubkou 90mm.

28. 02. 2010 | celý článek

Zelená úsporám

Společnost DOLS a.s. je zaregistrována v Programu Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR. Cílem programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

26. 02. 2010 | celý článek

Rozšíření obchodních zástupců

V roce 2009 se tým pracovníků rozšířil o dva obchodní zástupce.

24. 02. 2010 | celý článek

RSS novinek  |  archiv

 

volejte zdarma 800 185 247 © 2010-2015
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.