DOLS - dveře, okna, poštovní schránky 

...detaily vašeho domova 

english deutsch

Kvalita za rozumnou cenu

Plastová okna VEKAVyrábíme plastová okna a dveře z kvalitních profilů od předního světového výrobce firmy VEKA.

 

DIN ISO 9001 : Garant kvality

Kvalita výrobku odráží kvalitu celého podniku. Zajištění kvality podle DIN ISO 9001 proto zahrnuje všechny oblasti podniku od vývoje přes výrobu až po administrativu a logistiku. Všude tam platí katalog směrnic pro kvalitu, které předepisují kontrolu kvality v jednotlivých výrobních stupních a v těch, kde má zvláštní význam ochrana životního prostředí.

Na tomto základě stále zlepšujeme veškeré pracovní postupy a úpravu všech výrobních oblastí. Tato značka kvality je doplněna dodatečnými zkušebními osvědčeními nezávislých, mezinárodně řízených zkušebních institutů, jako je například Gütegemeinschaft Kunststoff-Fensterprofile v Qualitätsverband Kunststofferzeugnisse e. V.

Další informace

RAL – žádaná značka kvality

Vědomí jakosti a značky má v našich konkurenčních podmínkách velký význam. Stálé vylepšování kvality a její prokazatelná kontrola zajišťuje nezbytný odbyt na nesnadném trhu.

Pouze pokud jsou v provozu splněny všechny předpoklady, může být dosaženo zákazníkem požadovaného standardu kvality. Tento stav dokumentuje zajištění kvality RAL (Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V.). Stalo se měřítkem a nezávislým podkladem pro hodnocení při rozhodování při nákupu oken a dveří:

Zaručené výhody oken a dveří přezkoušených podle RAL:

  • Nezměněná kvalita, platná pro všechny materiály rámu, všechny možné velikosti a provedení.
  • Tloušťka vnější stěny v kategorii A dle EN 12608 a RAL.
  • Dlouhá životnost oken a proto výhodný poměr cena-výkon.
  • Malé náklady na údržbu a ošetřování.
  • Zohledňují se aspekty životního prostředí.
  • Odborné připojení ke stavbě.

Firmě VEKA AG udělilo Gütegemeinschaft für Kunststoff-Fensterprofile značku kvality pro bílé i barevné systémy profilů. Tyto certifikáty zaručují nezměněnou kvalitu výrobků a tím také předpoklad pro značku kvality RAL pro výrobce oken.

Další informace

PVC – ideální materiál

VEKA se specializovala na moderní materiál PVC, který nabízí důležité výhody jak z ekonomického, tak i ekologického hlediska. PVC má extrémně dlouhou životnost, protože je obzvlášť odolný vůči povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí.

Náklady na nové natření nevznikají, protože povrch je dlouhodobě bezúdržbový. A to při vynikajících hodnotách pevnosti a izolace. Z materiálu PVC profituje také životní prostředí: Koncepty šetrné k životnímu prostředí jsou u firmy VEKA pevnou součástí filozofie podniku od výroby až po recyklaci.

Další informace

 
 
 

volejte zdarma 800 185 247 © DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Informační oznámení k EET
Zpracování osobních údajů