DOLS - dveře, okna, poštovní schránky 

KOVOVÝROBA 

...detaily vašeho domova 

Kovovýroba 

Kovovýroba se zaměřuje především na zakázkovou výrobu listovních schránek, sestav listovních schránek a jejich doplňků (jako jsou například zvonková tabla, domovní čísla, apod.).   

Vedle tohoto představuje významný podíl výroba dílů obchodních regálů, regálů pro prezentaci výrobků v obchodech, prosklených vitrín, zakázková výroba ocelových prvků pro stavebnictví, rozvaděčů, skříněk hasících přístrojů, uzamykatelných skříněk na nářadí, výroba dílů na děrovacím stroji a v novém laserovém centru a další zakázková výroba. 

Kovovýroba má k dispozici především zařízení na zpracování plechů o síle 0,5 - 4 mm jako jsou tabulové nůžky, ohraňovací lisy, výstředníkové lisy, bodové svářečky. Pro zpracování ocelových profilů se využívá tryskací zařízení, jedno u dvou kotoučové pily, zařízení pro sváření v ochranné atmosféře, vrtačky, frézky a další doplňující stroje a zařízení. Naše výroba je vybavena i zařízením pro sváření TIGem, programově CNC řízeným děrovacím strojem EUROMAC a TRUMATIC 5000R, laserovým centrem - Prima Platino 1530.

  

Novinkou roku 2012 je moderní ohýbací centrum značky Salvagnini P2Xe, které kapacitou nahradí 3 až 4 ohraňovací lisy (v závislosti na typu výroby). Předností je vysoká kvalita, nové možnosti výroby komplikovaných ohybů a to za použití jen jednoho univerzálního nástroje. Výrobní proces je zcela automatizován.

Pro povrchovou úpravu slouží lakovací linka na lakování práškem s max. velikostí lakovaného dílce 2000 x 2000 x 800 nebo pro hliníkové profily 3000 x 2000 x 300.

Pro balení slouží zařízení do smršťovací fólie a nově i poloautomatický ovinovací stroj s plnou otočnou plošinou pro balení do stretch fólie RONDA 3000.

Navštivte naši vzorkovou prodejnu (kontakt) :

E-SHOP - Internetový prodej poštovních schránek

Nakupujte pohodlně přes internový obchod.

Produkty naleznete v našem internetovém obchodě na poštovní schránky.

Poštovní schránky a další sortiment dodáváme po celé České republice. 

16. 07. 2015 | celý článek

Vzorník standardních barev

Všechny díly sestavy poštovních schránek jsou lakovány práškovou vypalovací barvou s nanotechnologickou předúpravou. Standardně lakujeme v RAL odstínech 9016 bílá, 8019, 8017, 8011 a 8003 hnědá, 7040, 7035 šedá, 7016 antracit a 1014 slonová kost. Standardní RAL jsou v matném provedení. Na přání lze dodat všechny barevné odstíny dle stupnice RAL, NEREZ provedení, ELOX vhozové sklapky a další specifické provedení.

 

18. 01. 2011 | celý článek

RSS novinek  |  archiv

 

PARTNEŘI 

Poštovní schránky v e-shopu

Kortan poštovní schránky

Logo AMEJ poštovní schránky na Slovensku

Obchodní zastoupení v Něměcku a Švýcarsku

 

volejte zdarma 800 185 247 © 2010-2015
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.