DOLS - dveře, okna, poštovní schránky 

HLINÍKOVÁ VÝROBA 

...detaily vašeho domova 

Hliníková okna

logo ReynaersDodáváme hliníková okna z profilů renomované belgické firmy Reynaers. Tyto profily mají výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti a jsou odolné proti profukování a zatékání.

 

V naší nabídce je několik systémů hliníkových oken:

Hliníková okna CS59Pa

CS59PaCS59Pa nabízí velkou škálu neizolovaných profilů pro realizaci elegantních a cenově ekonomických hliníkových konstrukcí. Proto je CS59Pa ideální jak pro venkovní použití v zemích s teplým klimatem, tak i pro výrobu běžných prosklených vnitřních příček. Systém je k dispozici pro dovnitř otvíravá okna a pro dovnitř i ven otvíravé dveře.

podrobnosti

 

Hliníková okna CS68

CS68CS68 je tepelně izolovaný tříkomorový systém pro okna a dveře, který představuje optimální kombinaci vysokých izolačních hodnot a bezpečnosti.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitř otvíravých oken a dveří. Řešení těsnění a způsob odvodnění zajišťují vynikající vodotěsnost a vzduchotěsnost.

Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru.

podrobnosti

 

Hliníková okna CS77

CS77CS77 je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře, který představuje optimální kombinaci bezpečnosti a pohodlí. Polyamidový pásek vyztužený skelnými vlákny s žebrováním a/nebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelné izolace.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitř otvíravých oken a dveří. Řešení těsnění a způsob odvodnění zajišťují vynikající vodotěsnost a vzduchotěsnost. Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru. 

podrobnosti

 

Hliníková okna CS86-HI

CS68-HICS86-HI je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře, který představuje optimální kombinaci bezpečnosti a tepelného komfortu. Polyamidový pásek vyztužený skelnými vlákny s žebrováním a/nebo komorami zaručuje vysoké hodnoty izolace. Pružné izolační pásky ve dveřních křídlech eliminují ohýbání profilů vlivem rozdílu teplot vně a uvnitř.

Systém je k dispozici v několika tvarových designech pro použití v různých architektonických souvislostech a umožňuje všechny běžné typy ven a dovnitřotevíravých oken a dveří. Také umožňuje zákazníkovi zvolit různé typy prahového provedení. Je možné použít odlišné barvy v interiéru a exteriéru.

podrobnosti

 

volejte zdarma 800 185 247 © 2010-2015
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.